2006 yılında Mehmet Şafak tarafından kurulan kurumumuz;

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettigimiz sonuçları, sundugumuz eğitim hizmetlerini gelistirmekte kullanacağız.

Yenilikçi yaklaşımı ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına değer yaratmak, doğruluk, dürüstlük,yasalara uygunluk,teknolojiyi kullanmak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve toplumda bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile 12 yıldır eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.

2011 yılı itibariyle kurucumuz Mehmet Şafak’ın vefatı üzerine kurumumuz; kardeşi Ahmet Şafak tarafından devir alınıp hız kesmeden iş ve işleyişlerine kaldığı yerden devam etmiştir.

Kalite, teknoloji ve güvenden taviz vermeyen eğitim anlayışımız ile beklentinizi karşılamanın kıvancını yaşamaktayız.

Bu anlayış ile 2018 yılı itibari ile ortalama 8000 vatandaşımızı ehliyet sahibi yaptık. Biz sadece sayısal olarak verdiğimiz sürücü belgeleriyle övünmüyor aynı zamanda trafikte eğitimli ve bilinçli sürücüler yetiştirmek için 12 yılı aşkın süredir eğitim ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırma çabası içerisinde bulunmaktayız.

2016 senesinde bünyemize bir src eğitim merkezi katarak eğitim sektöründeki yerimizi daha da sağlamlaştırıp; ticari araç kullanan vatandaşlarımıza; SRC yetki belgesi, yük ve yolcu taşıyan firmalarımıza ise ODY, ÜDY yetki belgesi verebilmenin kıvancını da yaşamış bulunmaktayız.

Tüm ehliyet sınıflarında ve SRC-ODY-ÜDY belgelerinde hizmet veren kurumumuza; göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

İLYAS ŞAFAK | KURUM MÜDÜRÜ

K
Kaliteli eğitimlerimiz, güvenli ve modern araçlarımız ile sürekli iyileştirmeyi benimseyen
A
Alanında,sektörde güvenilir ve referans bir eğitim kurumu olmayı hedefleyen
L
Liderleri ve çalışanları ile adayların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,
İ
İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile eğitim sektöründe öncü
T
Teorik ve Direksiyon eğitimlerinde adayların katılımlarını sağlayan
E
Eğitimlerin kalitesi ile iyi sürücü yetiştirmeyi kurum olarak taahüt ediyoruz

Şafak MTSK

Sürücü adaylarimizin ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karsilamak ve kazasiz bir yasam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük egitimlerini saglayarak,bu amaç dogrultusunda, egitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayali ve standart olarak sizler ile paylasmayi hedefliyoruz.

Ticari Araç Kullanan Sürücülerin alması zorunlu yetki belgesidir.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan çalışma izinli ve onaylıdır.